NGF Competitie Team-indeling - De Noordhollandse Golfclub
background-image
de Noordhollandse Golfclub
NGF Competitie Team-indeling
NGF Competitie indeling 2017
 
Dames 1 Standaard
 
Dames 1 1ste Klasse
1
Sanders (c)
Mignon
4.6
1
Jordaan (res)
Nellemieke
11.7
2
Dam
Monique
5.9
2
Goodijk
Marianne
12.5
3
Hemmekam
Rick
8.7
3
Rees
Irma
14.6
4
Kleverlaan
Yvonne
9.3
 4
 Keuning
 Florie
16.9
5
Bouma
Carola
10.8
5
Grondhout
Yvon
18.5
6
Blank
Ellie
11.0
6
Verhofstad
Cecile
19.9
Bartlema
Stella
12.5
7
Bisschops (c)
Mirella
21.2
8
Dekker
Helma
13.5
 
 
 
 
 
Dames 2 2de Klasse
 
Dames 1 Dinsdag 2de Klasse
1
Derogee (c)
Marjan
15.5
1
Bodenheim
Marijcke
14.5
2
van Stralen
Erica
22.2
2
Hopman
Lidy
16.3
3
Vlaanderen
Tanja
22.6
3
Bennekom(c)
Gusta
16.4
4
Nikkels
Iris
22.6
4
Zonneveld
Marijke
16.7
Polm
MarieLouise
22.6
5
 van Toledo
Annemieke
17.3
6
Arnold
Renée
24.5
6
 Houtenbos
Gerda
18.9
7
Schimmel
Nicolette
24.6
 7
 Feld
Joke
20.1
8
 Treurniet
Marianne
24.6
 8
 Meijering
Rozan
22.5
 9
 Deutekom
Marion
29.4
 
 
 
 
 
Heren 1 Standaard 2de Klasse
 
Heren 2 Reserve 2de Klasse
1
van Gool
Lesley
3.9
1
Bot
Niels
7.0
2
Engel
Remko
5.1
2
Buijsman
Edwin
7.7
3
Ruiter
Nevil
5.2
3
Wellink
Alex
8.7
4
 Fontein
Hidde
5.7
4
van der Veldt
Toine
9.2
5
Liefhebber
Freek
7.9
5
Blank
Jaap
9.8
6
v.d Veer
Nick
8.9
6
Ackermann
Herman
10.7
7
Derogee (c)
Paul
10.2
7
Schimmel (c)
Arnoud
11.4
8
van Dijk(res)
Joost
11.0
 
 
 
 
 
Heren 1  3de Klasse
 
Heren 2  4de Klasse
1
Bartlema
Rein
10.2
1
Kleverlaan
Jos
7.6
2
Mens
Rob
11.9
2
 Feenstra
Bert
9.4
3
Hernandez
Jez
14.1
3
Mackaaij
Dick
10.3
4
de Haas (c)
Jeroen
15.6
4
Ackermann
Hans
12.4
5
Hiemstra
Lex
15.9
5
Koster
 Jitze
16.0
6
Donkersloot
Frits
16.0
6
Jongbloed
Jos
17.7
7
Tijm
Bart
16.2
7
Noijen (c)
Jos
18.8
8
Swart
Jos
17.5
8
 de Groot
Fons
20.0
 
Heren 1 Senioren Hoofdklasse
 
Heren 2 Senioren 4de Klasse
1
Schaaper
Willem
7.9
1
Zonneveld
Nico
11.2
2
Wiersema
Otto
8.1
2
Bouma
Dick
11.9
3
Travis
Chris
9.5
3
Houtenbos
Kees
12.6
4
Hopman
Marcel
9.8
4
Brakenhoff
Hans
13.3
5
Tordai
Laci
10.4
5
vd Heijden (c)
Tom
15.8
6
de Jong
Ruud
10.6
6
Brakenhoff
Meindert
19.2
7
Goedel (c)
Ron
11.7
7
Dekker
Peter
20.7
8
Groot
Piet
12.2
8
Houtenbos
Willem
20.7
9
Keuning
Doede
13.6
 
 
 
 
 
Heren 3 Senioren 4e Klasse
 
Heren 1 Dubbel Negen 3de Klasse
1
Gelderman
Jochem
9.1
1
Grondhout
Jan
17.4
2
Hartgers (c)
Ger
14.8
2
Kutterink
Robert
18.0
3
Vriens
Bert
15.6
3
Schlütter
Ferry
18.8
4
Vreeker
Jan
16.3
4
Delis
A
22.1
5
Blok
Jan
19.7
5
Hagelen (c)
Bert
22.5
6
Fransen
Daalmeijer
Mark
19.7
6
Bakker
Betting
23.2
7
Böhne
Fred
22.9
7
van Polanen
Wim
24.2
8
de Boer
Nico
23.5
 
 
 
 
9
Bakker
Ruud
23.5